ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   

 

18.05.2017 16:40

Служба у справах дітей перевірила умови проживання сімей з дітьми, які  опинились у складних життєвих обставинах

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради систематично здійснює контроль за сім’ями, де виховуються діти, що опинились у складних життєвих обставинах. На обліку служби у справах дітей в Центральному районі перебуває 31 дитина. З батьками таких дітей систематично проводяться профілактичні бесіди щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, підвищення їх виховного потенціалу, створення для дітей належних умов проживання.
Під час відвідувань таких сімей, спеціалісти служби зазвичай залучають фахівців  Миколаївського міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, а також представників Центрального відділу поліції ГУНП у Миколаївській області.
Завдяки тісній співпраці із  Миколаївським міським центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді та з Центральним відділом поліції ГУНП у Миколаївській області такі рейди по сім‘ям є результативними. Представники центру соціальних служб надають батькам соціальні послуги, консультують з юридичних та інших питань. У разі факту неналежного виконання батьками батьківських обов’язку, щодо них складається адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП.
Так, 17.05.2017 р. було здійснено рейд по таким сім’ям у                    мкр. Варварівка. В рамках даного рейду було відвідано дітей, які перебувають на обліку, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. Рейд проводився з метою обстеження умов проживання, попередження дитячої бездоглядності, проведення профілактичної роботи з батьками.
Також було відвідано родину, де відносно  матері дитини, що перебуває на обліку служби, до Центрального районного суду   м. Миколаєва подано позов щодо позбавлення її батьківських прав. Під час перевірки встановлено, що умови проживання не покращилися, матір дитини не змінила свого ставлення до виконання своїх батьківських обов’язків, тому результати перевірки будуть надані до суду, як підтвердження того, що мати не має бажання виправлятися та підвищувати свій виховний потенціал.
Звертаємося до всіх мешканців міста, у разі, якщо Вам стала відома інформація про дітей, відносно яких батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки, терміново повідомляйте про це службу у справах дітей за місцем проживання такої дитини.


Служба у справах дітей
адміністрації Центрального району
тел.: 37-56-98, 37-56-74, 37-56-98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

 
 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев