ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

 

31.08.2018 10:00

Жителі будинків на Чкалова, 60 із Центрального району поспілкувалися із народним депутатом Жолобецьким, та показали, як перевтілився їх двір за його підтримки

В четвер 30 серпня народний депутат України Олександр Жолобецький провів зустріч із жителями будинків на вулиці Чкалова, 62 на яку був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

31.08.2018 09:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Архітектурний ансамбль Старофлотських казарм – це три однакові будинки зі скромними фасадами розташовані у формі літери «П». Тут могли розміститися до 2 тисяч матросів, а комплекс мав стати навіть втричі більшим. В різні часи тут розташовувалися чоловіча гімназія, будівельний технікум, ремонтні бригади. Сьогодні місце стало домівкою для 170 тисяч експонатів.

В межах 21 залу створені підходящі умови для їх зберігання. Завітайте на вул. Набережну, 29 та переконайтеся самі.

30.08.2018 15:30

Освітні заклади Центрального району Миколаєва: ТОП-4 шкіл найбільш готових до навчального року 2018-2019

Проведено велику підготовчу роботу щодо створення належних умов для організації освітнього процесу в школах району. Найкраще підготовлено матеріально-технічну базу ЗОШ №64 (капремонт спортзали, зимового саду, косметичний ремонт навчальних кабінетів).

Більш детально>>>

 

30.08.2018 11:50

В Центральному районі жителі будинків на пр. Героїв України, 87 подякували народному депутату Жолобецькому за благоустрій їх під'їздів та двору

В середу 29 серпня в Центральному районі відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на проспекті Героїв України, 87б, на яку був запрошений голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

30.08.2018 10:00

В Центральному районі щодня здійснюють підбор великогабаритного сміття: жителів просять бути відповідальними

З метою приведення Центрального району до належного санітарного стану працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради кожного дня патрульними машинами виконуються роботи по підбору різноманітного великогабаритного сміття по магістральним вулицям району.

Більш детально>>>

30.08.2018 09:00

Рубрика #ОбличчяЦентральногорайону

Рубрика #ОбличчяЦентральногорайону пропонує познайомитися сьогодні з головою адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради Олександром Березою.

Більш детально>>>

 

 

29.08.2018 16:10

В Центральному районі відремонтували внутрішньоквартальний проїзд на вулиці Велика Морська, 5А

У середу 29 серпня в Центральному районі Миколаєва завершили капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду.

Місцеві жителі висловили подяку за проведені роботи, адже результатом залишилися задоволені.

 

29.08.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 29.08.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 41 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 179, розпивання спиртних напоїв на виробництві. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 16 235грн.

 

 

29.08.2018 11:00

В адміністрації Центрального району для зручності громадян встановили кулер з водою

В холі адміністрації Центрального району компанія "Адамс" на безоплатній основі встановила кулер з водою для комфорту та зручності громадян. Скористатися кулером мають змогу всі охочі!

Адміністрація Центрального району висловлює щиру подяку компанії "Адамс" за створення зручних умов та турботу про громадян!

 

29.08.2018 10:00

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Жолобецького із жителями будинків на Інженерній, 17

У вівторок 28 серпня відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на вулиці Інженерна, 17 на якій був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

29.08.2018 08:30

В мікрорайоні Тернівка Центрального району святкували Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня віруючі шанують Успіння та воскресіння Матері Божої. В цей день, у вівторок, 28 серпня, в мікрорайоні Тернівка Центрального району щороку проводиться служба присвячена погребінню Богоматері. Службу завершили Хресною ходою та великим благочинним обідом.

Більш детально>>>

 

28.08.2018 16:20

В Центральному районі відремонтували внутрішньоквартальний проїзд на вулиці Чкалова, 112

У вівторок 28 серпня в Центральному районі Миколаєва завершили капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду. Місцеві жителі висловили подяку за проведені роботи, адже результатом залишилися задоволені.

 

 

28.08.2018 15:00

В Центральному районі незнайомець відібрав гаджет у неповнолітнього - служба у справах дітей просить батьків бути пильними

В розпал літніх канікул в Центральному районні м. Миколаєва збільшилась кількість злочинів проти дітей. Останній випадок стався на території парку “Перемога”. Хлопець відпочивав у вечері разом зі своїми друзями, діти каталися на скейтах та самокатах. До хлопчаків підійшов незнайомий чоловік, який почав розпитувати про навички катання, просив щоб вони навчили катати його сина, а потім видер з рук одного з дітей мобільний телефон та зник у невідомому напрямку.

Більш детально>>>

27.08.2018 16:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Флотський бульвар в Центральному районі Миколаєва – це пішохідна вулиця на березі річки Інгул. У різні часи він називався Морським та Інгульським, а серед жителів міста був відомий просто як «Бульвар».

Тут стоїть пам’ятний знак на честь заснування Миколаєва (старовинна гармата), пам’ятник Фалєєву, який керував будівництвом міста, та адміралу Макарову, видатному полководцю та вченому.

Якір та вуличні ліхтарі в морському стилі доповнюють морську атмосферу та композицію. Місце, де в давнину було велике міське звалище, сьогодні стало одним із улюблених серед жителів Миколаєва.

27.08.2018 14:00

Звіт про роботу ГФ з охорони громадського порядку «Сокіл» адміністрації Центрального району за серпень 2018 року

Протягом серпня 2018 року працівниками адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 9 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі, за ознаками ст. 152 КУпАП притягнуто до відповідальності 20 осіб.

Більш детально>>>

27.08.2018 11:30

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району відсвяткували 27 річницю із Дня незалежності України

У четвер 23 серпня в мікрорайоні Матвіївка Центрального району на вулиці Силікатна, поблизу будинку № 275 на розважальному майданчику творчий колектив Матвіївського будинку культури організував та провів культурно-розважальну програму на честь 27 річниці з Дня Незалежності України.

Більш детально>>>

 

27.08.2018 10:30

До уваги виборців Центрального району! Важлива інформація!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця».

Більш детально>>>

27.08.2018 09:00

В Центральному районі провели рейд проти стихійної торгівлі по пр. Героїв України: складено 7 адмінпротоколів

В четвер 23 серпня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна».

Більш детально>>>

24.08.2018 08:30

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із Днем Незалежності України

Від душі вітаю всіх із Днем Незалежності України! Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення.

Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому, хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти і радіти!

Бажаю, щоб кожен день вашого життя був наповнений радістю, теплом, новими досягненнями та можливостями, а ваші добрі справи примножали славу нашої Батьківщини - України!

Зі святом Незалежності, Україно! Любові і щирості в наших серцях!

23.08.2018 17:20

Голова Центральної адміністрації до Дня прапору та Дня незалежності привітав працівників сфери сільського господарства та вручив нагородну відзнаку від Президента

В четвер 23 серпня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України привітав працівників сфери сільського господарства ТОВ «Золотий Колос» та вручив нагородну відзнаку від Президента України його директору, депутату Миколаївської обласної ради Надії Івановій.

Більш детально>>>

23.08.2018 14:30

В Центральному районі за ініціативи служби у справах дітей діє акція - кожен може допомогти малозабезпеченим сім'ям своїми речами

Доброю традицією в службі у справах дітей адміністрації Центрального району окрім надання методичних та консультативних послуг, щодо захисту прав дітей та подолання складних життєвих обставин в яких вони опинилися, стало надання речової допомоги (одяг, взуття, іграшки, тощо) малозабезпеченим сім'ям.

Більш детально>>>

 

23.08.2018 13:00

З нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України голова Центральної адміністрації нагородив працівників за професіоналізм та сумлінну працю

В четвер 23 серпня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза нагородив грамотами працівників адміністрації до Дня Державного прапору та Дня Незалежності України.

Більш детально>>>

 

23.08.2018 12:30

В Центральному районі готуються до святкування Дня Незалежності: працівники сфери ЖКГ працюватимуть в посиленому режимі

В четвер 23 серпня начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенко із начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом проведено нараду в залі засідань з нагальних питань у сфері житлово - комунального господарства та благоустрою Центрального району.

Більш детально>>>

23.08.2018 11:10

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району підняли Державний Прапор України

У четвер 23 серпня в мікрорайоні Матвіївка Центрального району на території ЗОШ №24 пройшла церемонія урочистого підняття Державного Прапора. В заході прийняли участь вчителі школи та мешканці мікрорайону.

З наступаючим святом Дня Незалежності України та Днем Державного Прапору України присутніх привітали завідувач сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Центрального району Ю. Довженко та заступник директора школи з навчального процесу Ю. Мінькович.

Більш детально>>>

23.08.2018 10:00

В Центральному районі Миколаєва на площі Соборній урочисто підняли Державний Прапор України

В четвер 23 серпня в Миколаєві на головній площі міста Соборній підняли український прапор до Дня Державного Прапору України. На урочистому піднятті Держаного Прапору був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, його заступники та працівники адміністрації.

Більш детально>>>

 

23.08.2018 08:30

Наша країна - найкраща! - в мікрорайоні Варварівка Центрального району підняли український прапор до Дня Державного Прапору України

В четвер 23 серпня вся Україна традиційно відзначає День Державного Прапору. В мікрорайоні Варварівка Центрального району сьогодні відбулося урочисте підняття Українського Державного Прапору.

Більш детально>>>

 

22.08.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 22.08.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 32 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152,порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 12 053грн.

 

22.08.2018 11:00

ТОП-3 найкращих таборів відпочинку на думку юних відпочивальників із Центрального району Миколаєва

Літо – однозначно пора відпочинку! Червень, липень, серпень – завантажені місяці роботи для працівників гуманітарної сфери адміністрації Центрального району. Влітку цього року вдалося організувати поїздки до дитячих таборів 510 дітям із Центрального району. Кожен із дітей повертається зі свого міні-відпочинку в гарному настрої, із купою емоцій та вражень.

Більш детально>>>

22.08.2018 10:00

До уваги мешканців Центрального району! Адміністрація інформує!

Шановні мешканці Центрального району, адміністрація Центрального району інформує вас про те, що кожного місяця здійснюється випуск газети "Проспек", в якому ви зможете ознайомитися із новинами району та знайти для себе багато цікавої та корисної інформації! Газета "Проспект" створена аби інформувати миколаївців про останні події, які відбулися в нашому районі.

Кожен, хто бажає ознайомитися із газетою зможе взяти її в холі адміністрації Центрального району безкоштовно! До речі, випуск за липень вже давно вийшов! Приємного читання!

21.08.2018 12:50

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району перевірено санітарний стан вулиць - складено 3 адмінпротоколи

У вівторок 21 серпня в мікрорайоні Матвіївка працівниками адміністрації Центрального району проведено санітарний рейд з питань дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.

Більш детально>>>

 

21.08.2018 10:00

Відкриття «розумної» зупинки та Літературного скверу на Потьомкінській в Центральному районі планують у жовтні

В понеділок 20 серпня відбулася чергова нарада під головуванням голови адміністрації Центрального району Олександра Берези щодо реалізації проекту громадського бюджету облаштування «розумної» зупинки та Літературного скверу на вулиці Потьомкінській. На нараді були присутні директор бібліотеки ім. Кропивницького Тетяна Тверда, працівники бібліотеки та автори проектної документації.

Більш детально>>>

21.08.2018 08:45

До уваги виборців Центрального району! Важлива інформація!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця».

Більш детально>>>

17.08.2018 15:30

В Центральному районі закінчили ремонт тротуару між "Будинком художника" і виїздом із парковки ТРЦ "City Center"

В Центральному районі завершили ремонті роботи тротуару по пр. Центральний, між виставковим залом "Будинок художника" та виїзду з парковки на території ТРЦ "City Center". В червні 2018 року адміністрація Центрального району звернулася до керівництва ТРЦ "City Center" з проханням провести ремонтні роботи тротуару і вже сьогодні маємо результат - нову тротуарну плитку.

Більш детально>>>

17.08.2018 15:00

В Центральному районі здійснили прибирання технічних смуг по проспекту Центральний

За дорученням адміністрації Центрального району щодня проводяться роботи з наведення загального санітарного порядку в районі. В п'ятницю 17 серпня підрядною організацією КП ЕЛУ "Автодоріг», згідно графіку на серпень 2018 року, виконувались роботи по очищенню від бруду ручним способом технічних смуг по проспекту Центральному.

Роботи в цьому напрямку тривають.

17.08.2018 14:00

В Центральному районі перевірили сім'ї, діти в яких опинилися в складних життєвих ситуаціях: матір 2 дітей можуть позбавити батьківства

У четвер 16 серпня 2018 року служба у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради здійснила черговий рейд по сім’ям, діти з яких перебувають на обліку як такі, що потрапили у складні життєві обставини та батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Більш детально>>>

 

17.08.2018 10:10

В Центральному районі проведено рейд проти стихійної торгівлі: складено 12 адмінпротоколів

В четвер 16 серпня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та громадського формування з охорони правопорядку «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресою: пр. Центральний ріг вул. 3-я Слобідська.

Більш детально>>>

 

17.08.2018 09:45

В Центральному районі боряться зі стихійною торгівлею на головній вулиці міста Соборній: складено 4 адмінпротоколи

13 серпня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради було проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Більш детально>>>

 

16.08.2018 16:50

В мікрорайоні Тернівка Центрального району відремонтували вулицю Піщану, яка була майже зруйнована

До голови адміністрації Центрального району Олександра Берези звернулися місцеві жителі будинків на вулиці Піщана в мікрорайоні Тернівка із проханням прийняти міри щодо ремонту дорожного покриття їх вулиці. Зі слів жителів вулиця Піщана в Тернівці не ремонтувалася вже дуже давно, а сезонні погодні умови у вигляді дощу та снігу сприяють руйнації дороги та додають труднощів у пересуванні людей.

Більш детально>>>

16.08.2018 13:30

В Центральному районі триває підготовка до святкування Дня Незалежності України

В четвер 16 серпня в Центральному районі триває підготовка до святкування Дня Незалежності України: на вулиці Пушкінська та на частині проспекту Героїв України вивісили український прапор.

Підготовка до проведення урочистих заходів триває!

 

16.08.2018 10:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

Вулиця Лягіна в Центральному районі Миколаєва - названа на честь безсмертного подвигу радянського розвідника, майора держбезпеки Віктора Лягіна. Майор Лягін був чекістом. в липні 1941 йому дали завдання - створити в Миколаєві для боротьби із гітлерівськими загарбниками розвідувально-диверсійну групу. Лягін розробив систему зв'язку, навчав людей техніці диверсій, виховував у них сміливість та рішучість в боротьбі.

Разом із іншими членами диверсійної групи їм вдалося здійснити крупну диверсію на аеродромі в Широкій Балці, на Чорноморському заводі, на залізничній дорозі. В лютому 1943 року гітлерівці напали на слід розвідника. Він був арештований и 17 травня 1943 року, після жорстоких катувань, розстріляний.

15.08.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 15.08.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 35 справ за ст.99, порушення Правил охорони електричних мереж, ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152,порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст. 156ч2, порушення встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 4 114 грн.

15.08.2018 11:00

В Центральному районі привітали з 95-м Днем народження  учасника Другої Світової війни Щербину Миколу Андрійовича!


В Центральному районі 14 серпня відсвяткував свій 95-й День народження учасник бойових дій Щербина Микола Андрійович! Видатна особистість, надзвичайна людина: мудра, справедлива, смілива, достойна поваги.

Більш детально>>>

15.08.2018 09:00

В Центральному районі від сміття очистили територію по проспекту Центральному, 140

У вівторок 14 серпня за дорученням Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради із залученням громадських працівників направлених з Центрального районного центру зайнятості та техніки підрядної організації ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» були здійснені роботи по очистці території по проспекту Центральному, 140 від випадкового сміття, торішнього листя, гілок дерев та великогабаритного сміття.

Більш детально>>>

 

14.08.2018 12:30

Робота адміністрації Центрального району в липні 2018

Липень виявився насиченим на приємні новини від адміністрації Центрального району. Від капітального ремонту провулків та вулиць в мікрорайонах до зустрічей із жителями району. Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто контролював якість виконання капітального ремонту провулку Рейдовий в мікрорайоні Соляні, вулиці Рекордна у Варварівці та вулиці Західна у Тернівці.

Більш детально>>>

14.08.2018 11:00

В Центральному районі відремонтували внутрішньоквартальний проїзд

В Центральному районі завершили капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду на проспекті Центральний, 139.

 

 

13.08.2018 10:30

Влітку 2018 року в Центральному районі за бюджетні кошти оздоровлено 472 дітей пільгових категорій

На виконання рішення Миколаївської міської ради від 11 травня 2018 №410 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році» адміністрація Центрального району повідомляє, що станом на 13.08.2018 до дитячих таборів «Артек» та «Молода гвардія» отримали путівки 47 дітей пільгових категорій

Більш детально>>>

 

13.08.2018 09:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця».

Більш детально>>>

10.08.2018 15:30

В Центральному районі за рядом адрес в під'їздах "закриють" сміттєпроводи та камери накопичення відходів в зв'язку із профнепридатністю

В п’ятницю 10 серпня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів нараду з питання погіршення санітарного стану житлових будинків № 3, 3А, 5Б, 35, 35А, 37, 39 по вул. Колодязна та № 1 по вул. 6-й Слобідській у зв’язку із порушення правил експлуатації сміттєпроводів та їх обслуговування

Більш детально>>>

 

10.08.2018 10:00

В адміністрації Центрального району відбулася нарада щодо облаштування «розумної» зупинки та скверу на вулиці Потьомкінська

У четвер 9 серпня під головуванням голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася нарада щодо реалізації проекту громадського бюджету – облаштування «розумної» зупинки та скверу біля бібліотеки ім. Кропивницького на вулиці Потьомкінська. На нараді була присутня директор бібліотеки ім. Кропивницького Тетяна Тверда.

Більш детально>>>

10.08.2018 08:30

В Центральному районі продовжують ліквідовувати надписи реклами розповсюдження наркотиків

У четвер 9 серпня працівниками адміністрації Центрального району проведені заходи реагування з ліквідації написів реклами інтернет-месенджерів, через які розповсюджуються наркотичні засоби, які були нанесені на забори та будівлі по вулицях Центрального району. У ході проведених заходів ліквідовано 8 написів.

УВАГА! Адміністрація Централнього району зауважує! Якщо ви стали свідком того, як невідома особа за допомогою балончика з фарбою наносить написи реклами наркотичних засобів, просимо вас негайно повідомити про це в правоохоронні органи за телефоном «102».

09.08.2018 17:00

Будівельна галузь – поштовх економічного розвитку України! – Олександр Береза привітав будівельників з професійним святом

У четвер 9 серпня в Миколаївському Будівельному коледжі відбувся святковий концерт до Дня будівельників, який відмічають щорічно у другу неділю серпня. На свято запросили голову адміністрації Центрального району Олександра Березу, який і сам в минулому випускник коледжу.

Більш детально>>>

 

09.08.2018 12:30

В адміністрації Центрального району відбулася нарада щодо виконання вимог нового ЗУ про посилення захисту прав дитини

У вівторок 7 серпня в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведена робоча нарада. Під час наради обговорювались шляхи виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 № 2234-VIII.

Більш детально>>>

09.08.2018 11:40

Освітлення в дитсадку, асфальтування провалу, капремонт міжквартального проїзду: голова Центральної адміністрації Олександр Береза провів особистий прийом

У четвер 9 серпня у голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбувся особистий прийом громадян. До Олександра Берези звернулася завідувач ДНЗ №68 в мікрорайоні Ракетне урочище із проханням посприяти у вирішенні питання щодо відновлення мережі освітлення на території ДНЗ, який розташований на вулиці 1 Екіпажна.

Більш детально>>>

09.08.2018 10:00

В мікрорайоні Тернівка Центрального району покосили траву навколо кладовища

На цьому тижні комунальне підприємство «Миколаївська ритуальна служба» здійснило покос трави прилеглої території кладовища в мікрорайоні Тернівка Центрального району. Також силами працівників підприємства вивезено сміттєзвалище з центру кладовища, яке існувало багато років.

Роботи по прибиранню кладовища тривають.

 

09.08.2018 09:00

До уваги підприємців Центрального району! До Дня підприємця оголошується конкурс!

Розпорядженням міського голови від 18.08.2017 №262р «Про організацію та проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця» оголошується прийом заявок для участі в конкурсі у наступних номінаціях.

Більш детально>>>

 

08.08.2018 16:20

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району проводять ямковий ремонт дороги, наносять розмітку та відновлюють пішохідні переходи

На цьому тижні від Київського шосе в напрямок мікрорайону Матвіївки та по вулиці Силікатна, ТОВ «Миколаївавтодор» проводяться роботи по ремонту дорожнього покриття. А саме проводиться ямковий ремонт, наноситься розмітка на дорозі, та відновлюються пішохідні переходи.

Роботи по ремонту доріг у Матвіївці тривають.

08.08.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 08.08.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 21 справ за ст. 152,порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 1 020 грн.

 

 

08.08.2018 11:30

Жителі мікрорайону Ракетне урочище Центрального району викидають пакети зі сміттям утворюючи стихійне сміттєзвалище на вулиці 2-га Екіпажна

У вівторок 7 серпня в адміністрації Центрального району були вчинені хуліганські дії жителя мікрорайону Ракетне урочище по відношеню до працівників адміністрації. Причиною хуліганських дій зі сторони мешканця мікрорайону Ракетне урочище виявилося невивезення побутового сміття із самовільно встановленого огородження сміттєзвалища на вулиці 2-га Екіпажна.

Більш детально>>>

08.08.2018 09:30

В Центральному районі демонтували незаконні рекламні конструкції

У вівторок 7 серпня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з метою виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради №585 від 22 червня 2018 року "Про демонтаж рекламних засобів в м.Миколаєві" було демонтовано 3 самовільно розміщену рекламну конструкцію на Одесському шосе (розміром 6.0х3.0), перетин вулиць Велика Морська та Садової, вулиця Нікольська, 25 та 3 розтяжки, для демонтажу яких не потребуються рішення.

Більш детально>>>

07.08.2018 17:30

Шлях людського приниження заради власної цілі – неприпустимий, - голова Центральної адміністрації Олександр Береза про хуліганські дії

У вівторок 7 серпня было вчинено хуліганський дії по відношенню до працівників адміністрації Центрального району. Чоловік розкидав сміття у вигляді побутових відходів та звинуватив працівників адміністрації Центрального району в бездіяльності в питанні вивезення сміття із приватних територій по вулиці 2-га Екіпажна.

Більш детально>>>

06.08.2018 09:15

В Центральному районі ліквідували надписи реклами розповсюдження наркотиків

В п'ятницю 3 серпня працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради із залученням працівника Центральним районним Центром зайнятості проведені заходи реагування з ліквідації написів реклами інтернет-месенджерів, через які розповсюджуються наркотичні засоби, які були нанесені на забори та будівлі по вулицях Центрального району.

Більш детально>>>

06.08.2018 08:45

В Центральному районі розпочали роботи з покосу зелених зон та знищення амброзії по проспекту Героїв України

В п'ятницю 3 серпня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради розпочаті роботи з покосу зелених зон по пр. Героїв України. Також, відслідковуються та знищуються осередки амброзії.

Більш детально>>>

 

02.08.2018 16:00

В Центральному районі прибрали спиляні гілки дерев по вулицях мікрорайону Матвіївка

У четвер 2 серпня за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради для підтримки належного санітарного стану вулиць Центрального району міста Миколаєва працівниками підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконано роботи з ручного прибирання спиляних гілок по вулицям Верхня, Матвіївська мікрорайону Матвіївка.

Роботи у цьому напрямку тривають.

02.08.2018 10:00

До уваги жителів Центрального району! Обережно Африканська чума свиней!

АЧС - вірусна, висококонтагіозна хвороба свійських та диких свиней різних вікових груп та порід. Хвороба характеризується швидким протіканням та смертністю (98-100%).

Зараження тварин проходить шляхом прямого їх контакту з хворими тваринами або через інфіковані корми, воду, продукти забою тварин, відходи ресторанів, столових, ковбасних цехів. Переносниками вірусу можуть бути собаки, коти, лисиці, вовки, дрібні гризуни та хижі птахи.

Більш детально>>>

01.08.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 01.08.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 21 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152,порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 7 531 грн.

 

01.08.2018 15:00

В Центральному районі на Одесському шосе демонтували рекламну констукцію

У середу 1 серпня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за підтримки патрульної поліції з метою виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради №585 від 22 червня 2018 року "Про демонтаж рекламних засобів в м.Миколаєві" було демонтовано 1 самовільно розміщену рекламну конструкцію на Одесському шосе (розміром 6.0х3.0).

Більш детально>>>

01.08.2018 14:30

Громадські працівники виконують роботи з благоустрою вулиць Центрального району

У середу 1 серпня адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконуються роботи з благоустрою вулиць Центрального району.

Більш детально>>>

 

01.08.2018 14:00

На вулицях Центрального району здійснили покіс трави

В середу 1 серпня ТОВ «Центральний-1» виконані роботи з покосу трави по вулицям: Пушкінська, Чкалова, Спаська, Інженерна.Адміністрація Центрального району продовжує роботи з покосу трави та бур’янистої рослинності на своїй території.

Адміністрація району звертається з проханням до керівників підприємств, організацій установ різних форм власності, приватних підприємців, мешканців приватної забудови, з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою м. Миколаєва, забезпечити повний комплекс робіт на прилеглій та закріпленій території.

01.08.2018 10:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ !

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Більш детально>>>

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев