Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Соборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

31.07.2018 15:30

Трудові будні працівників служби у справах дітей адміністрації Центрального району: Бережіть своїх дітей!

Працівники служби у справах дітей адміністрації Центрального району знають кілька неблагополучних сімей ще коли мами були дітьми, пам'ятають як ті бігали босоніж вулицями району, як їх схмелілі батьки доводили, що все гаразд, що їх діти доглянуті та ситі, потім суд, позбавлення, а для дітей інтернат....

Більш детально>>>

 

31.07.2018 15:00

Проект був готовий ще в 2016, - голова адміністрації Центрального району про капремонт вулиці Західна в Тернівці

У вівторок 31 липня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив якість виконання капітального ремонту вулиці Західна в мікрорайоні Тернівка. Капітальний ремонт виконується в швидкому темпі, місцеві жителі задоволені результатом. В ході спілкування жителів вулиці Західна та Олександра Берези, вони відмітили, що давно мріяли про справжній ремонт дорожного покриття на їх вулиці.

Більш детально>>>

31.07.2018 11:30

В Центральному районі продовжують боротися із незаконною рекламою

У вівторок 31 липня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради за підтримки патрульної поліції з метою виконання рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради №585 від 22 червня 2018 року "Про демонтаж рекламних засобів в м.Миколаєві" було демонтовано 4 самовільно розміщенних рекламних засобів (печатні банери) по вул. Московська, 42 - 1 шт., пр. Центральний, 78-А - 1 шт, Київське шосе - 1 шт, а також 1 розтяжка, яка демонтується без дозволу.

Більш детально>>>

31.07.2018 09:00

В Центральному районі здійснили вологе прибирання вулиці Соборна

У вівторок 31 липня за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради для підтримки належного санітарного стану вулиць Центрального району міста Миколаєва працівниками підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконано роботи з волого прибирання вулиці Соборної та наплавного мосту механізованим способом.

Роботи у цьому напрямку тривають.

30.07.2018 15:50

В Центральному районі ліквідують стихійні сміттєзвалища

Кожного дня на території вулиць Центрального району за дорученням адміністрації району працює автотранспорт підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» та виконує роботи по ліквідації стихійних локальних сміттєзвалищ.

Більш детально >>>

 

30.07.2018 15:20

В Центральному районі прибрали прибордюрну територію частини вулиці Потьомкінська

В понеділок 30 липня на території Центрального району здійснювалось прибирання прибордюрної частини дороги по вулиці Потьомкінської: від вулиці Садової до вулиці Московської.

Наведенням загального санітарного порядку займалися працівники КП «ЕЛУ Автодоріг». Роботи проводять ручним способом із залученням спеціалізованої техніки.

Роботи у данному напрямку тривають.

30.07.2018 14:50

До уваги жителів Центрального району! Сектор з питань надзвичайних ситуацій попереджає!

Шановні громадяни, залізничні колії є небезпечною зоною у зв’язку із наявністю загрози наїзду рухомого складу. Тому, з метою забезпечення особистої безпеки під час користування послугами залізничного транспорту або знаходженні на території та об'єктах залізничного транспорту радимо Вам дотримуватись зазначених Правил.

Більш детально>>>

30.07.2018 12:00

А ЧИ ЗНАЛИ ВИ, ЩО...

В Центральному районі проспект Героїв України до 1982 року мав назву - Київське шоссе. Пізніше був перейменований - проспект Героїв Сталінграду. Назва проспекту нагадувала миколаївцям про подвиг героїв Сталінградської битви, яка закінчилася розгромом німецько-фашистських військ.

А вже сьогодні проспект носить іншу назву - Героїв України, яку змінили на честь загиблих героїв десантників 79-ки та всіх, хто продовжує захищати незалежність нашої України.

 

30.07.2018 08:30

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Більш детально>>>

27.07.2018 17:00

В Центральному районі ліквідували надписи реклами розповсюдження наркотиків

В п'ятницю 27 липня працівниками адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з залученням працівника КП «ЕЛУ Автодоріг» проведені заходи реагування з ліквідації написів реклами інтернет-месенджерів, через які розповсюджуються наркотичні засоби, які були нанесені на забори та будівлі по вулицях Центрального району.

Більш детально>>>

 

27.07.2018 11:30

Захистимо дітей від насилля! - служба у справах дітей адміністрації Центрального району

Проблема насильства над дитиною довгий час була закритою для обговорення та висвітлення На сьогоднішній день насильство над дітьми у сім’ях набуло такого розвитку, який можна порівняти лише з наркоманією і алкоголізмом. Насильство над дітьми – надто неприємна річ, про яку ми завжди говоримо з осудом, обуренням.

Більш детально>>>

26.07.2018 15:00

Народний депутат Олександр Жолобецький зустрівся із жителями будинків на вулиці Мала Морська, 19 в Центральному районі

В середу 25 липня народний депутат України Олександр Жолобецький зустрівся із жителями будинків на вулиці Мала Морська, 19. На зустрічі був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.Місцеві жителі на чолі із головою ОСМД розповіли народному депутату та голові адміністрації Центрального району про свої здобутки, перемоги та плани на майбутнє. Мешканці наголосили, що поступово вирішуються всі проблемні питання.

Більш детально>>>

26.07.2018 12:30

В адміністрації Центрального району відбулась нарада «Чистий четвер»: обговорили питання сфери ЖКГ

В четвер 26 липня перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов разом із начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом провів нараду «Чистий четвер» з нагальних питань у сфері житлово - комунального господарства та благоустрою Центрального району.

Більш детально>>>

25.07.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 25.07.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 57 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152,порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 23 069грн.

25.07.2018 11:00

Народний депутат Олександр Жолобецький зустрівся із жителями Центрального району - говорили про проблеми та перспективи їх вирішення

У вівторок 24 липня народний депутат України Олександр Жолобецький провів зустріч із жителями будинків на проспекті Центральний, 74 в Центральному районі. На зустрічі був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та представник ЖЕКу, який обслуговує дані будинки.

Більш детально>>>

 

25.07.2018 10:30

В Центральному районі провели рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вулиці Колодязній

На виконання доручення головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області від 20.07.2018 №14.21-06/1050, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з масовими харчовими отруєннями серед населення та з метою захисту території міста від занесення збудника африканської чуми свиней - 21 липня 2018 року представниками відділу з координації та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, за участю представників Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та представників громадського формування «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Колодязній.

Більш детально>>>

25.07.2018 09:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.
Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця».

Більш детально>>>

24.07.2018 15:30

В Центральному районі привели в належний санітарний стан вулицю Нікольську

У вівторок 24 липня в Центральному районі здійснювали роботи по підмітанні тротуарів та зеленої зони по вулиці Нікольська.

Наведенням загального санітарного порядку займаються працівники КП «ЕЛУ Автодоріг». Роботи проводять ручним способом із залученням спецтехніки.

Роботи у даному напрямку тривають.

23.07.2018 09:30

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району розважали дітей в рамках акції "Веселе літо"

В суботу 21 липня адміністрацією Центрального району та Матвіївським будинком культури в рамках акції «Веселе літо» для дітей та дорослих мікрорайону Матвіївка була проведена розважальна програма на березі р. Південний Буг поруч із житловим масивом КЖЕП «Прибужжя». За участю творчих колективів Будинку культури пролунали веселі пісні, були проведені конкурси.

Більш детально>>>

 

20.07.2018 14:00

До уваги батьків! Служба у справах дітей адміністрації Центрального району попереджає про випадки дитячого травматизму!

Останнім часом стали частими випадки травматизму серед дітей. Саме частіше зустрічається побутовий травматизм, - це травми, які діти отримали вдома у квартирі, у дворі, у саду чи на вулиці.

Ушкодження при цьому найрізноманітніші, але самі небезпечні з них це опіки полум’ям, хімічними речовинами, падіння з висоти, ураження струмом.

Більш детально>>>

20.07.2018 13:30

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза перевірив якість капремонту вулиці Рекордна у Варварівці

В п'ятницю 20 липня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто перевірив хід та якість виконання робіт капітального ремонту вулиці Рекордна у мікрорайоні Варварівка.
Олександр Береза залишився задоволений якістю виконання робіт капітального ремонту вулиці Рекордна, та відмітив, що будівельники в посиленому темпі виконують свою роботу.

Більш детально>>>

19.07.2018 14:10

В Центральному районі громадські працівники приводять вулиці до належного санітарного стану

В середу 18 липня працівниками направленими з Центрального Центру зайнятості були здійснені роботи з прибирання випадкового сміття по вулиці Потьомкінській, а також прибирання території між житловими будинками № 97 по пр. Центральному та № 44 по вул. Севастопольській.

Роботи з приведення вулиць Центрального району до належного санітарного стану тривають.

 

19.07.2018 13:00

Головне – якість, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза про початок капремонту вулиць в Тернівці і Варварівці

В Центральному районі почали капітальний ремонт вулиці Західна у мікрорайоні Тернівка та вулиці Рекордна у мікрорайоні Варварівка. Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто перевірив якість виконання робіт капітального ремонту вулиць в мікрорайонах.

Більш детально>>>

 

19.07.2018 12:00

В Центральному районі відремонтували люк, який знаходився в аварійному стані

Адміністрація Центрального району звернулася до ПАТ "Укртелеком" з питанням щодо заміни люку на перетині вулиці Московська та вулиці Велика Морська. ПАТ "Укртелеком" виконало роботи в короткі терміни. Варто зазначити, що люк протягом досить тривалого часу не ремонтували.

 

 

18.07.2018 16:00

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району приведено в належний санітарний стан узбіччя доріг

Протягом останнього часу до адміністрації Центрального району від ТОВ «ЄВРОТРАНСТЕХСЕРІС», яке займається перевезенням пасажирів громадським транспортом по маршруту №54 по сполученню мкр. Матвіївка з м. Миколаєвом, стали надходить скарги на незадовільний стан узбіч доріг по мікрорайону, так як повздовж доріг ростуть дикорослі дерева та кущі, які розрослися і своїми гілками пошкоджують рухомий склад підприємства.

В зв’язку з чим 18 липня адміністрацією району з залученням ФОП «Мінаков» були виконані роботи по санітарній обрізці дерев та дикорослих кущів повздовж узбіч доріг по вулицям Силікатна, Матвіївська, Верхня, що значно покращило санітарний стан мікрорайону, та якість перевезення пасажирів.

18.07.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 18.06.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 78 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.181-1, заняття проституцією, ст.212-1, повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 28 696 грн.

18.07.2018 10:30

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинків на Адміральській

У вівторок 17 липня відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на вулиці Адміральська, 19 і Адміральська, 21.На зустрічі був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та представники ЖЕКу "Забота".

Більш детально>>>

 

17.07.2018 13:00

В Центральному районі громадські працівники здійснили підмітання тротуарів та паркувальних карманів

У вівторок 17 липня працівниками направленими з Центрального Центру зайнятості були здійснені роботи з підмітання тротуарів та паркувальних карманів по вулицям: Спаська, Адміральська, Лягіна, а також підмітання зони відпочинку «Понтон».

Роботи з приведення вулиць Центрального району до належного санітарного стану тривають.

 

17.07.2018 10:30

До уваги виборців Центрального району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу. Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця».

Більш детально>>>

16.07.2018 10:00

В Центральному районі "розшукують" найквітучиший балкон для участі у конкурсі

З 15 травня по 30 серпня у Центральному районі м.Миколаєва проводиться конкурс «Квіти на балконі» у рамках еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018». Ініціатором проекту "Миколаїв квітучий 2018" виступає народний депутат України Олександр Жолобецький, який підтримує адміністрація Центрального району.

Більш детально>>>

 

13.07.2018 10:30

В Центральному районі продовжують боротися зі стихійною торгівлею на вулиці Соборна: складено 3 адмінпротоколи

В четвер 12 липня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Більш детально>>>

 

12.07.2018 16:00

Оргкомітет еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018" завітав до учасників конкурсу "Квіти біля дому" в Центральному районі

В середу 11 липня оргкомітет еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018», який проводиться адміністрацією Центрального району за підтримки народного депутата України Олександра Жолобецького, відвідав учасників конкурсу «Квіти біля дому».

Більш детально>>>

 

12.07.2018 15:00

В мікрорайоні Тернівка Центрального району проводять частковий ямковий ремонт по вулиці Софіївська

В мікрорайоні Тернівка Центрального району проводять частковий ямковий ремонт проїздної частини дороги по вулиці Софіївська від буд.81 до буд.149. Місцеві мешканці залишилися задоволені проведеними роботами.

 

 

12.07.2018 14:30

В Центральному районі громадські працівники здійснюють роботи з вирубки пасинків на частині вулиці Набережна

Завдяки співпраці Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради з Центральним районним Центром зайнятості по впорядкуванню території Центрального району та залученню безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру вирішуються важливі питання по благоустрою та санітарному утриманню територій району.

В четвер 12 липня працівниками направленими з Центру зайнятості були здійснені роботи з вирубки пасинків по вул. Набережній від вул. Пушкінської до вул. Артилерійської. Роботи з приведення вулиць Центрального району до належного санітарного стану тривають.

12.07.2018 13:45

В мікрорайоні Тернівка Центрального району ліквідували сміттєзвалища

За дорученням адміністрації Центрального району 11 та 12 липня із залученням спеціалізованої техніки підрядної організації ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» була здійснена ліквідація стихійних сміттєзвалищ в мкр. Тернівка.

Адміністрація Центрального району постійно організовує роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Адміністрація району наголошує на підтримці чистоти і порядку на прилеглих територіях, та забороні викидання сміття у не відведених для цього місцях.

12.07.2018 13:20

Служба у справах дітей Центрального району провела рейд по сім’ям, діти з яких опинилися в складних життєвих умовах

В середу 11 липня спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району провели черговий рейд по 6-ти сім’ям, діти з яких опинилися у складних життєвих обставинах та стосовно яких надходили звернення громадян або організацій щодо неналежного виконання батьками батьківських обов’язків відносно дітей.

Більш детально>>>

12.07.2018 12:10

Питання безпечного проживання жителів - треба вирішувати негайно, - голова Центральної адміністрації Олександр Береза провів прийом громадян

У четвер 12 липня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян. На прийом прийшли зі своїми особистими проблемами як окремі мешканці, так і представники ОСББ з питаннями які стосуються їх безпечного проживання.

Більш детально>>>

 

12.07.2018 12:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району очистили прибордюрну частину вулиці Очаківська

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі. 12 липня була очищена від бруду прибордюрна частина дороги з двох сторін по вулиці Очаківській в мкр. Варварівка.

Роботи виконувались ручним способом з залученням спецтехніки підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг». Роботи у цьому напрямку тривають.

 

10.07.2018 13:30

Громадські працівники з Центру зайнятості виконують роботи з благоустрою Центрального району

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконуються роботи з благоустрою вулиць Центрального району.

Більш детально>>>

 

10.07.2018 12:30

Звіт про роботу ГФ з охорони громадського порядку «Сокіл» адміністрації Центрального району за ІІ квартал 2018 року

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради на виконання п. 2.5 розділу 2 додатку 2 до Програми «Сприяння діяльності правоохоронних органів на території міста Миколаєва на 2017-2019 роки» затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 23.12.2016 № 13/22 та п. 3 доручення першого заступника міського голови від 19.02.2018 №32/02.02.05-11 надає звіт про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Сокіл» за ІІ квартал 2018 року.

Більш детально>>>

 

10.07.2018 08:30

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району звертається до вас з пропозицією перевірити свої персональній данні, внести до них зміни, або уточнити свою виборчу адресу.

Окрім того інформуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця».

Більш детально>>>

09.07.2018 14:30

В мікрорайоні Тернівка Центрального району провели розважальну програму для дітей «Веселі старти»

В неділю 8 липня в мікрорайоні Тернівка Центрального району була проведена дитяча розважальна програма «Веселі старти» адміністрацією Центрального району сумісно з БКПЦ «Търновка».

Більш детально>>>

 

09.07.2018 11:40

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинків на Новоодеській, 38

В неділю 8 липня відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на вулиці Новоодеська, 38 на якій обговорили всі важливі питання місцевих жителів. На зустрічі був присутній голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

09.07.2018 10:00

В Центральному районі підтримуються в чистоті головну вулицю міста - Соборну

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради організовані та проводяться заходи з наведення загального санітарного порядку в Центральному районі.

Більш детально>>>

 

06.07.2018 14:00

В мікрорайоні Матвіївка Центрального району організовано дозвілля для дітей: читання на літньому майданчику

Адміністрація Центрального району завжди приймає активну участь у проведенні дозвілля дітей в період літніх канікул.Так, 6 червня за участю працівників адміністрації та бібліотеки-філії для дорослих №21 були проведені читання на літному майданчику з дітьми мікрорайону.

Під час читань обговорювалась тема щодо дотримання чистоти та правил поводження в місцях загального користування. Усі присутні отримали солодкі подарунки.

06.07.2018 10:30

Адміністрація Центрального району відправила дітей пільгової категорії на відпочинок в Рибаківку

В п'ятницю 6 липня, відділом з гуманітарних питань адміністрації Центрального району 99 дітей пільгових категорій направлено в ДОТ «Маяк» (с.Рибаківка).

Безкоштовні путівки було надано дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям постраждалим внаслідок Чорнобильської аварії та дітям, сім’ї яких опинились в складних життєвих обставинах і дітям з сімей, батьки, яких воюють в зоні АТО та вимушених переселенців.

05.07.2018 15:30

В Центральному районі перевірили санітарний стан прилеглих територій до житлових будинків по пр. Героїв України, які обслуговує ЖКП ММР «Бриз»

В четвер 5 липня працівниками управління комунального господарства адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено рейдове обстеження прилеглих територій до житлових будинків, які утримуються ЖКП ММР «Бриз» та територій прилеглих до підприємств, організацій, установ по пр. Героїв України щодо виявлення карантинних рослин та санітарного стану територій.

Більш детально>>>

05.07.2018 12:00

В Центральному районі продовжують ліквідовувати несанкціоновані сміттєзвалища

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради постійно організовує роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. 5 червня за дорученням адміністрації району працювали автотранспорт з навантажувачем підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» по вулицям: 68 Десантників, 3 Воєнна, 2 Екіпажна, 8 Воєнна та 9 Воєнна по ліквідації звалищ, які постійно утворюються мешканцями прилеглих вулиць.

Більш детально>>>

05.07.2018 08:30

Голова адміністрації Центрального району перевірив виконання капремонту провулку Рейдовий

В середу 4 липня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза особисто перевірив хід виконання робіт капітального ремонту провулку Рейдовий, що в мікрорайоні Соляні.

Більш детально>>>

 

 

04.07.2018 14:30

Увага! Важлива інформація! З липня обслуговувати житлові будинки колишнього ТОВ "Соляні" - буде ЖКП ММР "Бриз"

З 1 липня 2018 ЖКП ММР "Бриз", на підставі рішення конкурсної комісії від 19.06.18 №3 та додаткової угоди б/н від 27.06.18 до договору на утримання житлових будинків, споруд та прибудинкової території від 18.07.11, буде обслуговувати житлові будинки колишнього ТОВ "Соляні".

Більш детально>>>

04.07.2018 14:00

В Центральному районі громадські працівники ліквідовують надписи на зупинках, зривають афіші, об’яви та листівки в невідведенних для цього місцях

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із застосуванням ручної праці працівників, які направлені Центральним районним Центром зайнятості організовані та виконуються роботи по благоустрою Центрального району.

Більш детально>>>

 

04.07.2018 10:30

В Центральному районі провели рейд з питань ліквідації стихійної торгівлі по вулиці 6-та Слобідська: складено 10 адмінпротоколів

У вівторок 3 липня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. 6-й Слобідській.

Більш детально>>>

03.07.2018 15:40

В Центральному районі продовжують боротися із незаконною рекламою

На проспекті Центральний, 74 була розміщенна незаконна реклама, яку одразу демонтували. До вашої уваги рубрика "ДО/ПІСЛЯ". Робота в даному напрямі продовжується.

 

 

03.07.2018 15:00

В Центральному районі прибирають вулиці та підмітають тротуари

У вівторок 3 липня КП «ЕЛУ Автодоріг» з метою забезпечення належного санітарного стану зелених зон та тротуарів на території Центрального району здійснено прибирання проспекту Центральний від випадкового сміття та підмітання тротуарів по вулиці Нікольська.

Більш детально>>>

 

03.07.2018 14:00

В Центральному районі вирішують проблему із браком контейнерів для сміття

У вівторок 3 липня в Центральному районі гостро постало питання накопичення сміття в контейнерах на вулиці Московська, ріг вулиці Адмірала Макарова. Проблему було вирішено миттєво, але не дивлячись на це, після того, як сміття було вивезено, а прилеглу до контейнерів територію приведено да належного санітарного стану, від місцевих жителів все одно надходять скарги.

Більш детально>>>

03.07.2018 12:00

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району роз'яснює особливості сімейної форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні незалежно від того, чи може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання, чи батьки неналежним чином виконують свої обов'язки.

Більш детально>>>

03.07.2018 10:30

Адміністрація Центрального району відправила дітей пільгової категорії на відпочинок в Очаків

У вівторок 3 липня адміністрацією Центрального району направлено 27 дітей пільгової категорії на відпочинок в ДОТ "Динамо" в м. Очаків. Відзначається, що 6 липня ще 91 дитина поїде на відпочинок в ДОТ "Маяк", с. Рибаківка.

Більш детально>>>

 

 

 

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев