Наверх
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

 

ВАЖЛИВО!

РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Розширена інформація з роз'ясненнями щодо надання субсидій та перелік пунктів по прийому заяв і декларацій від населення м. Миколаєва для оформлення субсидій

 
Головна сторінка

Наш район – центр міста (тому й називається Центральним). Сюди приїздять гості міста, відпочиваючі. Люблять завітати на Cоборну мешканці інших трьох районів Миколаєва. Гостинність, привітність – гарантуємо. Приїздіть навчатися у вузи, що знаходяться на території Центрального району Миколаєва. Відвідуйте театри, музеї, які теж, мов золоті розсипи, знаходяться в Центральному районі. Ми робимо і надалі будемо робити все, щоб серця громади та гостей Миколаєва переповнювало почуття гордості за перлину Півдня - місто святого Миколая.

 

28.06.2018 08:30

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинків на провулку Парусний

В середу 27 червня в Центральному районі відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на провулку Парусний,7. На зустрічі був присутнім голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

27.06.2018 13:30

В адміністрації Центрального району відбулась нарада щодо роботи сфери ЖКГ в період святкування Дня Конституції України

В середу 27 червня перший заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов разом із начальником управління комунального господарства та благоустрою Олександром Пилипенко та начальником відділу санітарної інспекції управління комунального господарства та благоустрою Костянтином Біликом провів нараду в залі засідань щодо нагальних питань у сфері житлово -комунального господарства та благоустрою Центрального району.

Більш детально>>>

27.06.2018 12:00

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив працівників сфери ЖКГ грамотами до свята Дня Конституції України

В середу 27 червня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза нагородив грамотами працівників сфери ЖКГ за сумлінну працю.

Быльш детально>>>

 

27.06.2018 11:30

В Центральному районі продовжуються виїзди оргкомітету "Миколаїв квітучий 2018": ДНЗ №92 "Світлячок" презентував свої "зелені" витвори

У вівторок 25 червня організаційний комітет еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018" в котрий раз здійснив виїзд до нового учасника - ДНЗ №92 "Світлячок". На оцінку оргкомітету завідувач та вихователі представили свої квітучі ділянки, які наповнені не тільки різноманітними квітами та деревами, а ще й поробками зробленими власними руками працівників закладу.

Більш детально>>>

27.06.2018 11:00

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителями будинків на проспекті Героїв України

У вівторок 27 червня відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на проспекті Героїв України, 13е. На зустрічі був присутнім голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Більш детально>>>

 

26.06.2018 15:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району відсвяткували 50-річчя ДНЗ №92 "Світлячок"

У вівторок 26 червня в мікрорайоні Варварівка Центрального району відзначили 50-річчя ДНЗ №92 "Світлячок" святковим концертом, який підготували маленькі вихованці.

Більш детально>>>

 

 

26.06.2018 12:30

В мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся фестиваль "Етнічна спадщина"

В мікрорайоні Тернівка Центрального району відбувся ІІ міжетнічний фольклорний фестиваль "Етнічна Спадщина", який зібрав всіх місцевих жителів за піснями та танцями.

Більш детально>>>

 

 

26.06.2018 09:30

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із жителям будинків на вулиці Колодязна

В понеділок 25 червня відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького із жителями будинків на вулиці Колодязна, 35, 35а. На зустрічі були присутні голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та депутат Миколаївської міської ради Олег Солтис.

Більш детально>>>

 

25.06.2018 15:50

В Центральному районі продовжуються роботи по ліквідації сміттєзвалищ

З метою забезпечення належного санітарного стану території Центрального району та встановлення дієвого контролю за санітарним станом, адміністрацією Центрального району щоденно проводяться заходи по ліквідації стихійних локальних сміттєзвалищ.

На вулиці 3-я Військова здійснено вивезення накопиченого сміття.

Роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ продовжуються.

25.06.2018 13:30

В Центральному районі провели рейдове обстеження щодо дотримання підприємцями «Правил благоустрою»

В понеділок 25 червня проведено чергове рейдове обстеження по вулицям: Московська, Потьомкінська, Велика Морська щодо дотримання юридичними та фізичними особами вимог «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві».

Більш детально>>>

 

23.06.2018 11:00

В Центральному районі тривають виїзди оргкомітету еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018" до учасників

В четвер 21 червня 2018 року оргкомітет еко-проекту «Миколаїв квітучий 2018» здійснив черговий виїзд до учасників конкурсів.

Більш детально>>>

23.06.2018 09 :00

В Центральному районі продовжують боротися із незаконною торгівлею на вулиці Соборній: складено 6 адмінпротоколів

22 червня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Більш детально>>>

 

22.06.2018 17:00

В адміністрації Центрального району відбулася нарада щодо реалізації проекту "Розумної" зупинки та скверу на Потьомкінській

В четвер 21 червня під головуванням голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася нарада щодо реалізації проекту громадського бюджету - облаштування "Розумної" зупинки та скверу по вулиці Потьомкінська.

Більш детально>>>

 

22.06.2018 15:20

В Центральному районі демонтували незаконні рекламні конструкції

В середу 20 червня в ході обстеження території Центрального району, було виявлено 4 самовільно розміщених рекламних засоби (печатні банери) по вул. 1-ій Воєнній на паркані парку «Народний сад».

Більш детально>>>

 

 

22.06.2018 14:00

В Центральному районі бібліотека-філія №21 в Матвіївці до Дня скорботи та пам’яті представила архівні документи часів війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Мешканців Матвіївки війна теж не обійшла стороною. 

Більш детально>>>

 

22.06.2018 13:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району продовжують роботи по очистці бордюрів доріг від піску

В мікрорайоні Варварівка Центрального району 22 червня комунальним підприємством "ЕЛУ Автодоріг" продовжується робота по очищенню бардюрної частини дороги від піску та пилу по вул. Очаківській від вул. Одеське шосе до вул. Північної.

Більш детально>>>

22.06.2018 12:30

В мікрорайоні Варварівка Центрального району відбулося покладання квітів на честь Дня скорботи та пам’яті жертв війни

В п'ятницю 22 червня в мікрорайоні Варварівка Центрального району в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні здійснено урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомого Солдата.

Більш детально>>>

 

22.06.2018 10:30

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та його заступники вшанували пам'ять жертв війни в Україні покладанням квітів

В п'ятницю 22 червня в Центральному районі Миколаєва відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу на честь загону К.Ф.Ольшанського приурочене до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Більш детально>>>

 

21.06.2018 12:30

В адміністрації Центрального району обговорили проблеми погашення заборгованності зарплатні із підприємствами-боржниками

В четвер 21 червня в адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проведено чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Більш детально>>>

 

21.06.2018 10:30

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району перевірила умови проживання дітей, які знаходяться під опікою

На обліку в службі у справах дітей адміністрації Центрального району м. Миколаєва перебуває 140 дітей, які влаштовані в сім’ї опікунів та піклувальників. Спеціалістами служби у справах дітей щорічно здійснюється контроль за умовами утримання, навчання, виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування.

Більш детально>>>

20.06.2018 17:00

Жителям Центрального району рекомендують утриматися від купання на місцевих пляжах - небезпечно для здоров'я

Для забезпечення безпеки населення під час відпочинку на водних об’єктах Центрального району м. Миколаєва адміністрацією КП ММР «Миколаївські парки» було направлено зразки річкової води, зібрані біля пляжу «Стрілка» до ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Більш детально>>>

20.06.2018 09:00

До уваги жителів Центрального району! Пам’ятка з попередження загорання очерету

Щорічно внаслідок займання очерету на фоні сильного вітру виникають масові пожежі в плавнях, які призводять до загибелі тварин, птахів, знищення дерев та майна.

Більш детально>>>

 

 

19.06.2018 16:00

В Центральному районі здійснили вивезення сміття, гілок та листя дерев з метою підтримання чистоти вулиць

Кожень день адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради з метою забезпечення належного санітарного стану Центрального району м. Миколаєва організовані та виконуються роботи по вивозу муніципальних відходів, листя, гілок та великогабаритного сміття з залученням техніки підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг».

Більш детально>>>

19.06.2018 14:00

В Центральному районі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок ускладнення у вихідні дні погодних умов, сильного пориву вітру та дощу були зламані дерева, гілки на вулицях Центрального району.

Більш детально>>>

 

 

19.06.2018 12:30

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян

У вівторок 19 червня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза провів особистий прийом громадян, які звернулися за допомогою чи консультацією.

Більш детально>>>

 

 

18.06.2018 14:40

В Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекті Героїв України - складено 5 адмінпротоколів

14 червня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ГФ «Сокіл» було організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України, зупинка громадського транспорту «Шкільна», «Гвардійська».

Більш детально>>>

18.06.2018 14:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району встановили нові зупинки

В мікрорайоні Варварівка Центрального району на вулицях Північна, Бугська та Очаківська завершили установку нових зупинок.

Тепер жителі мікрорайону зможуть очікувати транспортний засіб в комфорті та безпеці.

15.06.2018 16:30

В Центральному районі в музеї «Старофлотські казарми» презентували 3D модель Храму Вести

В п'ятницю 15 червня в Центральному районі в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація «Храм Вести чи Стоунхендж адмірала Грея?». В ході презентації краєзнавець Андрій Шинкаренко разом зі своєю командою представив 3D модель відомої альтанки адмірала Олексія Грея, найбільш відомої серед миколаївців як Храм Вести, яку має намір відновити.

Більш детально>>>

 

15.06.2018 16:00

В Центральному районі здійснено прибирання будівельного сміття, який невідомі викинули в контейнер для ТБО

В п'ятницю 15 червня на перетині вулиць Потьомкінська та Шнеєрсона працівниками ТОВ «Центральний-1» здійснено прибирання території відверненої під контейнери для сміття.

Більш детально>>>

15.06.2018 12:00

Бажаю щедрих та багатих врожаїв, - голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відвідав святкування Дня Поля в мікрорайоні Тернівка

В п'ятницю 15 червня в мікрорайоні Тернівка Центрального району виробники сільськогосподарської продукції відзначають свято Дня Поля у ТОВ «Золотий колос».

Більш детально>>>

 

14.06.2018 13:00

Заступник голови адміністрації Центрального району відвідала навчальний візит в Бучі в рамках програми "Маршрути успіхів"

11 і 12 червня в місті Буча Київської області відбувся навчальний візит в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» для представників органів місцевого самоврядування на тему «Досвід Бучанської міської ради у підвищенні якості послуг та забезпеченні комфортного життя громади».

Більш детально>>>

 

14.06.2018 09:30

В Центральному районі відбулася зустріч народного депутата Олександра Жолобецького із мешканцями будинків на 3-й Слобідській та пр. Центральному

В середу 13 червня відбулася зустріч народного депутата України Олександра Жолобецького з мешканцями будинків на вулиці 3-тя С

лобідська, 51-А та на проспекті Центральному, 141-А.

Більш детально>>>

13.06.2018 15:30

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 13.06.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 38 справ за ст.150, порушення правил користування житловими будинками і жилими приміщеннями, ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів, ст.159, порушення правил торгівлі на ринках. За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 17 051 грн.

 

 

13.06.2018 15:00

До уваги батьків! Служба у справах дітей адміністрації Центрального району нагадує про ризики для дітей під час літніх канікул

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району звертає увагу батьків на тому, що з настанням канікул та літнього відпочинку зростає ризик дитячого травматизму, адже зростає кількість вільного часу дітей та з'являється більше можливостей розважитися.

Більш детально>>>

13.06.2018 11:30

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

 

12.06.2018 16:20

В Центральному районі очистили берегову лінію річки Інгул від сміття


Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради із залученням автотранспорту з погружчиком підрядного підприємства ТОВ «КАРС КЛІНІНГ» виконані роботи з очистки берегової лінії річки Інгул від будівельного та іншого сміття поблизу водноспортивної станції ЧНУ ім. Петра Могили.
Адміністрація району закликає підтримувати чистоту і порядок на прилеглих територіях, та нагадує про заборону викидати сміття у не відведених для цього місця.

 

12.06.2018 11:30

В мікрорайоні Тернівка Центрального району відбудеться фестиваль "Етнічна Спадщина"

В мікрорайоні Тернівка Центрального району 24 червня о 16.00 відбудеться Другий Обласний міжетнічний фольклорний фестиваль "Етнічна Спадщина".

Організатором фестивалю являється ГО "БКПЦ "Търновка"

Фестиваль відбудеться при підтримці Управління культури, національностей і релігій Миколаївської облдержадміністрації.

12.06.2018 11:00

В Центральному районі оргкомітет еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018" продовжує виїзджати до учасників конкурсу

В Центральному районі організаційний комітет еко-проекту "Миколаїв квітучий 2018", який проводиться адміністрацією Центрального району вже другий рік поспіль за підтримки народного депутата України Олександра Жолобецького, продовжує виїз до учасників конкурсу в номінації "Квіти біля дому".

Більш детально>>>

 

11.06.2018 11:30

До уваги мешканців Центрального району! Пам'ятайте про правила поведінки на воді в літній період!

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу тому, хто потрапив у біду.
Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Більш детально>>>

 

11.06.2018 10:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району встановлюють зупинки

На вулицях Північна, Бузька та Очаківська в мікрорайоні Варварівка здійснюють установку зупинок для безпеки та комфорту жителів. Наразі, на місцях відведених для очікування транспортних засобів в мікрорайоні Варварівка встановлено каркаси зупинок, які обшиються профлистом. Після чого буде викладено плитку.

Роботи тривають.

 

08.06.2018 15:30

В Центральному районі здійснюють роботи з очистки берегової лінії річки Інгул від будівельного сміття

Адміністрацією Центрального району Миколаївської міської ради виконуються роботи з очистки берегової лінії річки Інгул від будівельного та іншого сміття поблизу водно-спортивної станції ЧНУ ім. Петра Могили.

Більш детально>>>

 

 

 

08.06.2018 13:30

В Центральному районі провели обстеження квіткових ринків щодо недопущення зливання використаної води на проїжджу частину: оформлено 23 попередження

Фахівцями адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради 7 та 8 червня здійснено обстеження квіткових павільйонів по вул. Спаській між вул. Лягіна і вул. Соборною та по вул. 3-й Слобідській на розі пр. Центрального з питання недопущення зливання використаної води на проїжджу частину та неналежного утримання прилеглої до об'єктів торгівлі території.

Більш детально>>>

 

08.06.2018 11:30

В Центральному районі в належний санітарний стан приводять узбіччя магістральної траси Н-14 в Тернівці

В п'ятницю 8 червня адміністрація Центрального району з метою приведення в належний санітарний стан узбіччя магістральної траси Н-14 на вулицях мікрорайону Тернівка: Малко-Тирнівська, Софіївська, Омеляновича-Павленко и 116-дівізії здійснює роботи з покосу трави.

Роботи з покосу трави виконуються працівниками ТОВ «Центральний-1».

 

07.06.2018 15:30

В Центральному районі продовжуються боротися зі стихійною торгівлею на вулиці Соборна - складено 2 адмінпротоколи

В четвер 7 червня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вул. Соборній.

Більш детально>>>

 

07.06.2018 14:30

У мікрорайоні Матвіївка Центрального району завершені роботи по очищенню вулиці Силікатної від піску

У мікрорайоні Матвіївка продовжуються роботи з благоустрою території. В четвер 7 червня підрядною організацією КП «ЕЛУ Автодоріг» завершені роботи по очищенню підбардюрної частини дорог по вулиці Силікатній від піску, який намивається під час дощів.

 

 

07.06.2018 14:00

В Центральному районі здійснили прибирання прибордюрної території по частині вулиці Обсерваторна

Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради інформує про вжиті заходи з наведення загального санітарного порядку в районі. В четвер 7 червня підрядною організацією КП «ЕЛУ Автодоріг» ручним способом виконано роботи по очищенню від сміття прибордюрної частини дороги по вулиці Обсерваторній від вулиці Потьомкінської до вулиці Великої Морської.

 

 

07.06.2018 13:00

В Центральному районі для жителів Матвіївки проводять виїзні прийоми спеціалісти БТІ

У кожен перший четвер місяця у приміщені сектору соціально-економічного розвитку мікрорайону Матвіївка адміністрації Центрального району за адресою: вул. Силікатна, 174/1 з 9.00 до 12.00 годин проходить виїзний прийом за участю представника КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Олени Кравець.
В четвер 7 червня відбувся прийом представника з БТІ. На прийомі мешканці отримали первинну безкоштовну консультацію з питань технічної документації для оформлення права власності, спадкування, дарування, купівлі - продажу. Наступний прийом відбудеться 05 липня 2018 року.

 

07.06.2018 11:00

До уваги мешканців Центрального району!

Перша Миколаївська державна нотаріальна контора повідомляє, що згідно Наказу №232/04 Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області від 17 травня 2018 року «Про зміну істотних умов праці працівників державних нотаріальних контор Миколаївської області» у Першій Миколаївській державній нотаріальній конторі з 17 липня 2018 року встановлено новий режим роботи:

Більш детально>>>

 

06.06.2018 15:00

Службою у справах дітей адміністрації Центрального району проведено рейд «Діти вулиці» з метою контролю проживання дітей в неблагополучних родинах

Служба у справах дітей адміністрації Центрального району постійно проводить рейди «Діти вулиці» з метою попередження бездоглядності та безпритульності малолітніх, виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання комплексної допомоги їх сім'ям у вирішенні проблемних ситуацій, вжиття заходів соціального захисту для дітей, батьки яких неналежно виконують батьківські обов’язки.

Більш детально>>>

 

06.06.2018 14:00

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

В адміністрації Центрального району 06.06.2018 року відбулося засідання адміністративної комісії. Розглянуто 18 справ за ст. 152, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів За результатами розгляду на порушників було накладено штрафів у розмірі 1 700грн.

 

 

06.06.2018 13:00

В мікрорайоні Варварівка Центрального району здійснили прибирання дитячих майданчиків

В середу 6 червня в мікрорайоні Варварівка Центрального району громадськими працівниками здійснено прибирання територій дитячих майданчиків на вулицях Чорноморська та Урожайна.
Також, громадськими працівниками було прибрано частину вулиці Веселинівська.

 

 

 

05.06.2018 14:35

В Центральному районі розпочали капітальний ремонт
внутрішньоквартальних проїздів

На території Центрального району розпочато капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів відповідно до звернень депутатів міської ради та мешканців району.
З метою забезпечення комфортного, безпечного проживання мешканців багатоповерхових житлових будинків Центрального району та благоустрою міста Миколаєва підрядним підприємством за дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовані та виконуються роботи з капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду за адресою: вулиця Чкалова, 58, 60.

05.06.2018 14:15

Адміністрація Центрального району продовжує роботи по санітарній очистці вулиць району

За дорученням адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради працівниками підрядного підприємства ТОВ «Карс Клінінг» кожного дня патрульними машинами виконуються роботи по підбору великогабаритного сміття по магістральним вулицям району.

Більш детально>>>

 

 

05.06.2018 10:10

До уваги жителів Центрального району!
Пам’ятка садівничим товариствам з попередження загорання очерету

Щорічно внаслідок займання очерету на фоні сильного вітру виникають масові пожежі в плавнях, які призводять до загибелі тварин, птахів, знищення дерев та майна садівничих товариств.
Ліквідація пожеж ускладнюється неможливістю оперативно дістатися до осередку займання.

Більш детально>>>

 

01.06.2018 17:10

В Центральному районі продовжують боротися зі стихійною торгівлею на Соборній: складено 2 адмінпротоколи

1 червня 2018 року фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі по вулиці Соборній.

Більш детально>>>

 

01.06.2018 16:55

В Центральному районі в День захисту дітей малечі із Тернівки презентували виставу «Наші права – щасливе дитинство»

1 червня в Центральному районі для дітей мікрорайону Тернівка на сцені будинку культури «Софія» відбулась святкова вистава за мотивами казок «Наші права – щасливе дитинство» присв`ячена Міжнародному Дню захисту дітей.

Більш детально>>>

 

01.06.2018 16:45

В Центральному районі учні №60 школи відсвяткували Міжнародний День захисту дітей розважальними програмами та солодкими подарунками

1 червня в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 відбулося святкування Міжнародного Дня захисту дітей, яке співпало відкриттям відпочинкового табору з денним перебуванням дітей «Веселка».

Більш детально>>>

 

01.06.2018 16:30

До уваги мешканців Центрального району! Адміністрація інформує!

Шановні мешканці Центрального району, адміністрація Центрального району інформує вас про те, що кожного місяця здійснюється випуск газети "Проспек", в якому ви зможете ознайомитися із новинами району та знайти для себе багато цікавої та корисної інформації!
Газета "Проспект" створена аби інформувати миколаївців про останні події, які відбулися в нашому районі.
Кожен, хто бажає ознайомитися із газетою зможе взяти її в холі адміністрації Центрального району безкоштовно!
Приємного читання!

 

01.06.2018 16:00

Звіт про проведену роботу громадського формування «Сокіл» м. Миколаєва
за травень   2018 року

Громадське формування «Сокіл» м. Миколаєва  має на обліку станом на 1 червня  2018 року 58 членів формування. За травень місяць проведено 55 заходів в яких прийняло участь 77 членів формування  (деякі по 2-3 рази прийняли участь).       Здійснено прийому громадян по особистим питанням  - 42, та участь в перевірці осіб звільнених з місць позбавлення волі (за повідомленнями з виправних колоній) - 4 чол.  Проведено опитувань громадян за змістом скарг та місцем їх проживання  - 5.

Більш детально>>>

 

 

 

 

01.06.2018 14:00

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО РАЙОНУ

01.06.2018 13:00

В Центральному районі малеча із Матвіївки святкує Міжнародний День захисту дітей

1 червня адміністрацією Центрального району та працівниками Матвіївського будинку культури була організована розважально-ігрова програма «Різнокольорові кульки для веселих дітлахів».

Більш детально>>>

 

 

 

01.06.2018 10:50

Вітання голови адміністрації Центрального району Олександра Берези із Міжнародним Днем захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято дитинства та одвічної надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.
Діти - наше майбутнє! Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Більш детально>

Сторінка 6 5 4 3 2 1

 

 
 
 
 
 
GISMETEO: Погода по г.Николаев